מדיניות הפרטיות

עודכן לאחרונה 2021, 27 בינואר

 

 

תודה שבחרת להיות חלק מהקהילה שלנו בד'א פרפקט דיזיין ("החברה", "אנחנו", "אותנו", "שלנו"). אנו מתחייבים להגן על המידע האישי שלך ועל זכותך לפרטיות . אם יש לך שאלות או חששות בנוגע להודעת פרטיות זו , או לשיטות העבודה שלנו בנוגע למידע האישי שלך , אנא פנה אלינו לכתובת

tperfectdesign@gmail.com.

 

  

מתי שאתה מבקר באתר האינטרנט שלנו , ובאופן כללי יותר , אתה משתמש בשירותים שלנו ("השירותים", כולל את ה"אתר"), אנו מעריכים שאתה סומך עלינו עם מידע האישי שלך . אנו לוקחים את פרטיותך ברצינות רבה . בהודעת פרטיות זו אנו מבקשים להסביר לך בצורה הברורה ביותר האפשרית איזה מידע אנו אוספים , כיצד אנו משתמשים בו ואילו זכויות יש לך ביחס אליו . אנו מקווים שתקדישו זמן לקרוא בעיון , מכיוון שהוא חשוב . אם ישנם תנאים בהודעת פרטיות זו שאינך מסכים איתם , אנא הפסק את השימוש בשירותים שלנו באופן מיידי.

 

 

הודעת פרטיות זו חלה על כל המידע שנאסף באמצעות השירותים שלנו (אשר, כמתואר לעיל, כולל את האתר שלנו), כמו גם כל הקשור לשירותים, מכירות, שיווק או אירועים.

 

 

 

אנא קרא בעיון את הודעת הפרטיות הזו מכיוון שהיא תעזור לך להבין מה אנו עושים עם המידע שאנו אוספים.

 

  

:תוכן עניינים

איזה מידע אנו אוספים?

כיצד אנו משתמשים במידע שלך?

האם המידע שלך ישותף עם מישהו?

עם מי המידע שלכם יהיה משותף?

האם אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות מעקב אחרות?

כמה זמן אנו שומרים על המידע שלך?

כיצד אנו שומרים על המידע שלך בטוח?

האם אנו אוספים מידע מקטינים?

מהן זכויות הפרטיות שלך?

בקרות לתכונות

DO-NOT-TRACK

האם אנו מבצעים עדכונים להודעה זו?

כיצד תוכלו ליצור קשר עם אודות הודעה זו?

כיצד תוכל לבדוק, לעדכן או למחוק את הנתונים שאנו אוספים ממך?

איזה מידע אנו אוספים?

 

מידע אישי שאתה מגלה לנו

בקיצור: אנו אוספים מידע אישי שאתה מספק לנו.

 

אנו אוספים מידע אישי שאתה מספק מרצונך לנו בעת הרישום על האתר, להביע עניין בקבלת מידע עלינו או על מוצרינו ו שירותינו, כשאתה משתתף בפעילויות באתר או אחרת כשאתה פונה אלינו.

 

המידע האישי שאנו אוספים תלוי בהקשר של האינטראקציות שלך איתנו ועם האתר, הבחירות שאתה עושה והמוצרים והתכונות שבהם אתה משתמש. המידע האישי שאנו אוספים עשוי לכלול את הדברים הבאים:

 

מידע אישי המסופק על ידך. אנו אוספים שמות; מספרי טלפון; כתובות דוא"ל; כתובות חיוב; מספרי חיוב / כרטיסי אשראי; ומידע דומה אחר במידת הצורך.

 

נתוני תשלום. אנו עשויים לאסוף נתונים הדרושים לעיבוד התשלום שלך אם תבצע רכישות, כגון מספר אמצעי התשלום שלך (כגון מספר כרטיס אשראי) וקוד האבטחה המשויך לאמצעי התשלום שלך. כל נתוני התשלום נשמרים על ידי __________. תוכל למצוא קישורי הודעת פרטיות שלהם כאן: __________.

 

 

כל המידע האישי שתמסור לנו חייב להיות נכון, מלא ומדויק, ועליך להודיע ​​לנו על כל שינוי במידע האישי כאמור.

 

 

מידע שנאסף אוטומטית

 

בקיצור: קצת מידע - כגון פרוטוקול האינטרנט (איי פי) ו / או דפדפן ומאפייני מכשיר - נאסף אוטומטית בעת הביקור שלך באתר.

 

אנחנו אוספים אוטומטית מידע מסוים כאשר אתה מבקר, משתמש או מנווט באתר. מידע זה אינו חושף את זהותך הספציפית (כמו שמך או פרטי יצירת הקשר שלך) אך עשוי לכלול מידע על מכשיר ושימוש, כגון כתובת האי פי שלך, מאפייני הדפדפן והמכשיר, מערכת ההפעלה, העדפות שפה, כתובות אתרים מפנות, הארץ, המיקום , מידע על אופן ומתי אתה משתמש באתר ומידע טכני אחר. מידע זה נחוץ בעיקר בכדי לשמור על הביטחון והתפעול שלנו לאתר, ולמטרת הניתוח והדיווח הפנימיים שלנו.

 

כמו עסקים רבים, אנו גם אוספים מידע באמצעות קובצי עוגיות וטכנולוגיות דומות.

 

המידע שאנו אוספים כולל:

 

נתוני מכשיר. אנו אוספים נתונים למכשיר כגון מידע על המחשב, הטלפון, הטאבלט או מכשיר אחר שבו אתה משתמש כדי לגשת האתר. בהתאם למכשיר בו משתמשים, נתוני התקן אלה עשויים לכלול מידע כגון כתובת האי פי שלך, מספרי זיהוי של המכשיר והיישום, מיקום, סוג דפדפן, ספק שירותי אינטרנט באינטרנט ו / או ספק מובייל, מערכת הפעלה ותצורת מערכת. מֵידָע.

 

נתוני מיקום. אנו אוספים נתוני מיקום כגון מידע על מיקום המכשיר שלך, שיכול להיות מדויק או לא מדויק. כמה מידע שאנו אוספים תלוי בסוג והגדרות של המכשיר אתה משתמש כדי לגשת אל האתר. לדוגמה, אנו עשויים להשתמש בג'י פי אס ובטכנולוגיות אחרות כדי לאסוף נתוני מיקום גיאוגרפי המספרים לנו את המיקום הנוכחי שלך (בהתבסס על כתובת האי פי שלך).

 אתה יכול לבטל את האפשרות לאפשר לנו לאסוף מידע זה על ידי סירוב גישה למידע או על ידי השבתת הגדרת המיקום שלך במכשיר שלך. שים לב עם זאת, אם תבחר לבטל את הסכמתך, ייתכן שלא תוכל להשתמש בהיבטים מסוימים של השירותים.

 

 

 

כיצד אנו משתמשים במידע שלך?

 

בקיצור: אנו מעבדים את המידע שלך למטרות המבוססות על אינטרסים עסקיים לגיטימיים, מילוי ההתקשרות איתך, עמידה בהתחייבויותינו החוקיות ו / או הסכמתך.

 

 

 

אנו משתמשים במידע אישי שנאסף באמצעות האתר שלנו למגוון מטרות עסקיות המתוארות להלן. אנו מעבדים את המידע האישי שלך למטרות אלה בהסתמך על האינטרסים העסקיים הלגיטימיים שלנו, על מנת להתקשר איתך או לבצע חוזה, בהסכמתך, ו / או לצורך עמידה בהתחייבויותינו החוקיות. אנו מציינים את עיבוד העיבוד הספציפי שעליו אנו מסתמכים לצד כל מטרה המפורטת להלן.

 

 

 

אנו משתמשים במידע שאנו אוספים או מקבלים:

 

 

 

מילוי וניהול ההזמנות שלך. אנו עשויים להשתמש במידע שלך כדי למלא ולנהל את ההזמנות, התשלומים, ההחזרים וההחלפות שבוצעו באמצעות האתר.

 

 

 

ניהול הגרלות פרסים ותחרויות. אנו עשויים להשתמש במידע שלך לניהול הגרלות פרסים ותחרויות כאשר אתה בוחר להשתתף בתחרויות שלנו.

 

 

 

לספק ולהקל על אספקת השירותים למשתמש. אנו עשויים להשתמש במידע שלך כדי לספק לך את השירות המבוקש.

 

 

 

כדי לענות לפניות משתמשים / להציע תמיכה למשתמשים. אנו עשויים להשתמש במידע שלך כדי לענות לשאלותיך ולפתור כל בעיה פוטנציאלית שיש לך בשימוש במוצרים שלנו.

 

לשלוח לך תקשורת שיווקית וקידומי מכירות. אנו ו / או שותפינו לשיווק צד ג' עשויים להשתמש במידע האישי שאתה שולח אלינו למטרות שיווק שלנו, אם זה בהתאם להעדפות השיווק שלך. לדוגמא, כאשר מביעים עניין בקבלת מידע עלינו או על האתר שלנו, כמנוי לשיווק או יצירת קשר אחר, אנו אוספים מידע אישי ממך. תוכל לבטל את הסכמתך לדוא"ל השיווקי שלנו בכל עת (ראה "מהי זכויות הפרטיות שלך" בהמשך).

 

העבירו אליכם פרסום ממוקד. אנו עשויים להשתמש במידע שלך כדי לפתח ולהציג תוכן ופרסום מותאמים אישית (ולעבוד עם צדדים שלישיים שעושים זאת) המותאמים לתחומי העניין שלך ו / או למיקום שלך ולמדוד את יעילותם.

 

 

 

האם המידע שלך ישותף עם מישהו?

 

בקיצור: אנו חולקים מידע רק בהסכמתך, בכדי לעמוד בחוקים, לספק לך את השירותים, כדי להגן על זכויותיך, או למילוי חובות עסקיות.

 

 

אנו עשויים לעבד או לשתף את הנתונים שאנו מחזיקים בהתבסס על הבסיס החוקי הבא:

 

הסכמה: אנו עשויים לעבד את הנתונים שלך אם נתת לנו הסכמה ספציפית לשימוש במידע האישי שלך למטרה מסוימת.

 

אינטרסים לגיטימיים: אנו עשויים לעבד את הנתונים שלך כאשר יש צורך באופן סביר להשיג את האינטרסים העסקיים הלגיטימיים שלנו.

 

ביצוע חוזה: כאשר עשינו איתך חוזה, אנו עשויים לעבד את המידע האישי שלך בכדי למלא את תנאי החוזה שלנו.

 

חובות משפטיות: אנו עשויים לחשוף את פרטיך כאשר אנו נדרשים לכך כדי לבצע את החוק, בקשות ממשלתיות, הליך שיפוטי, צו בית משפט או הליך משפטי, כגון בתגובה לצו בית משפט או לזימון (כולל בתגובה לרשויות הציבוריות לעמוד בדרישות הביטחון הלאומי או אכיפת החוק).

 

אינטרסים חיוניים: אנו עשויים לחשוף את המידע שלך כאשר אנו סבורים כי יש צורך לחקור, למנוע או לנקוט בפעולות בנוגע להפרות פוטנציאליות של מדיניותנו, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים פוטנציאליים על ביטחונו של אדם כלשהו ופעילויות בלתי חוקיות, או כראיה בהתדיינות בה אנו מעורבים.

 

באופן ספציפי יותר, ייתכן שנצטרך לעבד את הנתונים שלך או לשתף את המידע האישי שלך במצבים הבאים:

 

העברות עסקיות. אנו עשויים לשתף או להעביר את המידע שלך בקשר עם מיזוג, מכירת נכסי חברה, או מימון, או רכישה של עסקנו כולו או חלקו לחברה אחרת או במהלכה.

 

ספקים, יועצים ונותני צד שלישי אחרים. אנו עשויים לחלוק את המידע שלך עם ספקי צד שלישיים, ספקי שירות, קבלנים או סוכני מבצעי שירותים עבורנו או מטעמנו ודורשים גישה למידע כזה לצורך ביצוע העבודה. דוגמאות כוללות: עיבוד תשלומים, ניתוח נתונים, מסירת דוא"ל, אירוח שירותים, שירות לקוחות ומאמצים שיווקיים. אנו עשויים לאפשר לצדדים שלישיים נבחרים להשתמש בטכנולוגיית מעקב ב-אתר, שיאפשר להם לאסוף נתונים מטעמנו על האופן שבו אתה מתקשר עם  אתרנו שעות נוספות. מידע זה עשוי לשמש, בין היתר, לניתוח ולעקוב אחר נתונים, לקבוע את הפופולריות של תוכן, דפים או תכונות מסוימות, ולהבין טוב יותר פעילות מקוונת. אלא אם כן מתואר בהודעה זו, איננו משתפים, מוכרים, משכירים או סוחרים מידע כלשהו עם צדדים שלישיים למטרות הקידום שלהם.

 

מפרסמי צד שלישי. אנו עשויים להשתמש בחברות פרסום צד שלישי כדי להציג מודעות כאשר אתה מבקר או משתמש האתר. חברות אלה עשויות להשתמש במידע אודות ביקוריך אצלנו באתר(ים) ואחרים האתר הכלולים בקובצי עוגיות באינטרנט ובטכנולוגיות מעקב אחרות על מנת לספק פרסומות על סחורות ו שירותים מעניין אותך.

 

 

 

עם מי המידע שלכם יהיה משותף?

 

 

 

בקיצור: אנו חולקים מידע רק עם הצדדים השלישי הבאים.

 

 

 

אנו משתפים ומגלים את המידע שלך רק לצדדים שלישיים הבאים. סיווגנו כל אחד מהצדדים כך שתבין בקלות את מטרת שיטות איסוף ועיבוד הנתונים שלנו. אם עיבדנו את הנתונים שלך על סמך הסכמתך וברצונך לבטל את הסכמתך, אנא פנה אלינו באמצעות פרטי ההתקשרות המופיעים בסעיף להלן שכותרתו "כיצד תוכל ליצור איתנו קשר אודות הודעה זו"?.

 

פרסום, שיווק ישיר, ויצירת לידים

 Google AdSense

 

לתקשר ולשוחח עם המשתמשים

צ'אט לקוחות בפייסבוק

 

מיטוב תוכן

google מנוע החיפוש של

 

גיבוי ואבטחת נתונים

Google Drive גיבוי

 

חשבונית וחיוב

פייפאל

 

שיתוף ופרסום במדיה חברתית

פרסום בפייסבוק ותוספים חברתיים בגוגל

 

ניתוח אינטרנטי וטלפוני

Google Analytics

 

אירוח האתר

Shopify

 

 

 

האם אנו משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות מעקב אחרות?

 

 בקיצור: אנו עשויים להשתמש בעוגיות ובטכנולוגיות מעקב אחרות כדי לאסוף ולאחסן את המידע שלך.

 

אנו עשויים להשתמש בקובצי עוגיות ובטכנולוגיות מעקב דומות (כמו משואות אינטרנט ופיקסלים) כדי לגשת או לאחסן מידע. מידע ספציפי על האופן בו אנו משתמשים בטכנולוגיות כאלה וכיצד ניתן לסרב לעוגיות מסוימות מוגדר בהודעת העוגיות שלנו.

 

 

כמה זמן אנו שומרים על המידע שלך?

 

בקיצור: אנו שומרים את המידע שלך כל עוד יש צורך להגשמת המטרות המפורטות בהודעת פרטיות זו אלא אם כן נדרש אחרת על פי החוק.

 

אנו נשמור את המידע האישי שלך רק כל עוד הוא נחוץ למטרות המפורטות בהודעת פרטיות זו, אלא אם כן נדרשת או מותרת תקופת שמירה ארוכה יותר על פי החוק (כגון מס, חשבונאות או דרישות חוק אחרות). שום מטרה בהודעה זו לא תחייב אותנו לשמור את המידע האישי שלך לאורך זמן רב יותר מפרק הזמן בו למשתמשים יש חשבון איתנו.

 

כשאין לנו שום צורך עסקי לגיטימי מתמשך לעבד את המידע האישי שלך, אנו נמחק או אנונימיזציה של מידע כזה, או אם זה לא אפשרי (למשל מכיוון שהמידע האישי שלך נשמר בארכיוני הגיבוי), אנו נשמר בצורה מאובטחת אחסן את המידע האישי שלך ובודד אותו מכל עיבוד נוסף עד למחיקה אפשרית.

 

 

כיצד אנו שומרים על המידע שלך בטוח?

 

בקיצור: אנו שואפים להגן על המידע האישי שלך באמצעות מערכת של אמצעי אבטחה ארגוניים וטכניים.

 

יישמנו אמצעי אבטחה טכניים וארגוניים המתאימים שנועדו להגן על אבטחת כל מידע אישי שאנו מעבדים. עם זאת, למרות האמצעים והמאמצים שלנו לאבטח את המידע שלך, לא ניתן להבטיח שידור אלקטרוני דרך האינטרנט או טכנולוגיית אחסון מידע יהיה מאובטח ב 100%, ולכן איננו יכולים להבטיח או להבטיח כי האקרים, פושעי סייבר או צדדים שלישיים אחרים שאינם מורשים לא יהיו מסוגלים להביס את ביטחוננו ולאסוף, לגשת, לגנוב או לשנות את המידע שלכם בצורה לא נכונה. למרות שאנו נעשה כמיטב יכולתנו להגן על המידע האישי שלך, העברת מידע אישי אל האתר שלנו וממנו הוא על אחריותך בלבד. אתה צריך לגשת רק ל-"אתר" בתוך סביבה בטוחה.

 

 

האם אנו אוספים מידע מקטינים?

 

בקיצור: איננו אוספים ביודעין נתונים או משווקים לילדים מתחת לגיל 18.

 

איננו מגייסים ביודעין נתונים או משווקים לילדים מתחת לגיל 18. באמצעות האתר, אתה מצהיר שאתה לפחות בן 18 או שאתה ההורה או האפוטרופוס של קטין כזה והסכמת לשימוש של תלוי קטין כזה באתר. אם נוודע שנאסף מידע אישי ממשתמשים מתחת לגיל 18, אנו נבטל את החשבון וננקוט באמצעים סבירים למחיקת נתונים כאלה מהרשומות שלנו. אם אתה מודע לנתונים כלשהם שאספנו מילדים מתחת לגיל 18, אנא פנה אלינו בטלפון 0507377104

 

 

מהן זכויות הפרטיות שלך?

 

בקיצור: אתה רשאי לבדוק, לשנות או לסיים את חשבונך בכל עת.

 

אם יש לך שאלות או הערות בנוגע לזכויות הפרטיות שלך, תוכל לשלוח לנו דוא"ל לכתובת tperfectdesign@gmail.com.

 

פרטי חשבון

 

אם תרצה בכל עת לבדוק או לשנות את המידע בחשבונך או לסיים את חשבונך, תוכל:

     -צרו איתנו קשר באמצעות פרטי הקשר שסופקו. 

 

על פי בקשתך לסיים את חשבונך, אנו נבטל או נמחק את חשבונך ומידע ממאגרי המידע הפעילים שלנו. עם זאת, אנו עשויים לשמור מידע כלשהו בקבצים שלנו כדי למנוע הונאה, לפתור בעיות, לסייע בכל חקירה, לאכוף את תנאי השימוש שלנו ו / או לעמוד בדרישות החוק הרלוונטיות.

 

 קובצי עוגיות וטכנולוגיות דומות: רוב דפדפני האינטרנט מוגדרים לקבל קבצי עוגיות כברירת מחדל. אם אתה מעדיף, בדרך כלל תוכל לבחור להגדיר את הדפדפן שלך להסרת עוגיות ולדחיית עוגיות. אם תבחר להסיר עוגיות או לדחות עוגיות, זה יכול להשפיע על תכונות מסוימות או שירותים שלנו באתר. כדי לבטל את הסכמתם לפרסום מבוסס-עניין על ידי מפרסמי האתר בקר בכתובת http://www.aboutads.info/choices/.

 

ביטול הסכמה לשיווק בדוא"ל: ניתן לבטל את הרישום לרשימת הדוא"ל השיווקי שלנו בכל עת על ידי לחיצה על קישור ביטול ההרשמה בהודעות הדוא"ל שאנו שולחים או על ידי יצירת קשר באמצעות הפרטים המפורטים להלן. לאחר מכן תסיר אותך מרשימת הדוא"ל השיווקי - עם זאת, אנו עדיין עשויים לתקשר איתך, למשל כדי לשלוח לך הודעות דוא"ל הקשורות לשירות הנחוצות לניהול ושימוש בחשבונך, כדי לענות לבקשות שירות או עבור אחרים מטרות שאינן שיווקיות. כדי לבטל את הסכמתך אחרת, תוכל:

-צרו איתנו קשר באמצעות פרטי הקשר שסופקו.

 

 

בקרות לתכונות "דו-נאט-טראק" (איסור מעקב)

 

 

מרבית דפדפני האינטרנט וכמה מערכות הפעלה סלולריות ויישומי סלולר כוללים תכונה

Do-Not-Track ("ד-נ-ט")

 או הגדרה שתוכל להפעיל כדי לאותת על העדפת הפרטיות שלך שלא יהיה פיקוח ונאסף נתונים על פעילויות הגלישה המקוונות שלך. בשלב זה לא בוצע סופית שום תקן טכנולוגי אחיד לזיהוי והטמעת אותות ("ד-נ-ט") ככזה, איננו מגיבים כרגע לאותות דפדפן ("ד-נ-ט") או לכל מנגנון אחר שמתקשר באופן אוטומטי לבחירתך שלא יהיה במעקב מקוון. אם יאומץ תקן למעקב מקוון שעלינו לעקוב אחריו בעתיד, אנו נודיע לך על נוהג זה בגרסה מתוקנת של הודעת פרטיות זו.

 

 

האם אנו מבצעים עדכונים להודעה זו?

 

בקיצור: כן, נעדכן הודעה זו כנדרש בכדי לשמור על ציות לחוקים הרלוונטיים.

 

אנו עשויים לעדכן את הודעת הפרטיות הזו מעת לעת. הגרסה המעודכנת תצוין בתאריך "מתוקן" מעודכן והגרסה המעודכנת תיכנס לתוקף ברגע שהיא נגישה. אם אנו מבצעים שינויים מהותיים בהודעת פרטיות זו, אנו עשויים להודיע ​​לך על ידי פרסום בולט של הודעה על שינויים כאלה או על ידי שליחה ישירה של הודעה אליך. אנו ממליצים לך לעיין לעתים קרובות בהודעת פרטיות זו כדי לקבל מידע על האופן שבו אנו מגנים על המידע שלך.

 

 

כיצד תוכלו ליצור קשר עם אודות הודעה זו?

 

אם יש לך שאלות או הערות לגבי הודעה זו, תוכל לשלוח לנו דוא"ל בכתובת

tperfectdesign@gmail.com

או בדואר לכתובת:

ד'א פרפקט דיזיין

ג'וליס , ישראל

מיקוד 2498000

ת.ד. 364

ישראל

 

 

כיצד תוכל לבדוק, לעדכן או למחוק את הנתונים שאנו אוספים ממך?

 

בהתבסס על החוקים החלים במדינתך, ייתכן שתהיה לך הזכות לבקש גישה למידע האישי שאנו אוספים ממך, אפשר לשנות מידע זה או למחוק אותו בנסיבות מסוימות. לבקשה לעיין, לעדכן או למחוק את המידע האישי שלך, אנא פנו אלינו בכתובת:

tperfectdesign@gmail.com

אנו נענה לבקשתך תוך 30 יום.